19140.
Beendet 498. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Cholnoky Jenő: A Föld és élete. Világrészek, országok, emberek. III. köt.: Afrika. Bp., én.,, Franklin. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, kopott borítóval, hiányzó térkép-melléklettel.