4 800 HUF
szentmártoni Darnay Kálmán: Gisimár. Regény az őskorból. Kaposvár, 1913., Somogvármegye, 160+4 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, egy lapon, a lap mind a két oldalán, sűrű ceruzás bejegyzésekkel, jegyzettel.