Tétel

Rufpreis:

4 800 HUF

Beschreibung:

szentmártoni Darnay Kálmán: Gisimár. Regény az őskorból. Kaposvár, 1913., Somogvármegye, 160+4 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, egy lapon, a lap mind a két oldalán, sűrű ceruzás bejegyzésekkel, jegyzettel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras