Rozanits Tibor (1931-): Őszi virágok. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegeze... https://www.darabanth.com/de/497-Fernauktion/497.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~1/Rozanits-Tibor-1931-Oszi-viragok-Rezkarc-papir-jelzett-Uvegezett-fakeretben-36x28-cm~II3396034
3396034
11264
497
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Rozanits Tibor (1931-): Őszi virágok. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben 36x28 cm
: nagy_andras