Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rufpreis:
8 500HUF
Mein Gebot:
HUF
Beschreibung:
Olvashatatlan jelzéssel, XX. sz. eleje: Vízparti táj vitorlásokkal. Pasztell, papír. Hátoldalán 1930-40 körüli Árverési Csarnok raglappal. 41,5×54 cm. Dekoratív, üvegezett, kissé kopott fakeretben.