11175.
Beendet 497. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Olvashatatlan (Levente?) jelzéssel: Illúzió, 2005. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fakeretben. 48x62 cm