11075.
Beendet 497. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
16 000 HUF
43,36 EUR, 50,00 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Gondolattöredékek. Olaj, farost, fakeretben, 60×41 cm