11064.
Beendet 497. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Kislány az udvarban. Ceruza, papír. Üvegezett, antik fakeretben. 23,5x16 cm