Irén jelzéssel: Cigarettázó portréja. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé s... https://www.darabanth.com/de/497-Fernauktion/497.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~1/Iren-jelzessel-Cigarettazo-portreja-Olaj-vaszon-Dekorativ-kisse-serult-fakeretben-40-5x32-cm~II3343198
3343198
11047
497
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Irén jelzéssel: Cigarettázó portréja. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 40,5×32 cm