11032.
Beendet 497. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Erdély jelzéssel: Csendélet szoborral és vázával, (1919?). Pasztell, papír. Üvegezett, sérült fakeretben, 43,5×27,5 cm