11008.
Beendet 497. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
Bárczy jelzéssel, 1930-as évek: Itatás. Olaj, vászon, jelzett. Apró sérüléssel. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 60×68 cm