Vass Elemér (1887-1957):Párizs, Utcarészlet, Vegyes technika, papír, j... https://www.darabanth.com/de/497-Fernauktion/497.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~4/Vass-Elemer-1887-1957-Parizs-Utcareszlet-Vegyes-technika-papir-jelzett-hatoldalan-casino~II3395252
3395252
10887
497
Beschreibung: Vass Elemér (1887-1957):Párizs, Utcarészlet, Vegyes technika, papír, jelzett, hátoldalán casino pecsétjével és ragasztással 19x31 cm Üvegezett keretben
: tg