Tétel

Rufpreis:

40 000 HUF

Beschreibung:

Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Tátrai táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Szélei kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 30x40 cm / Jenő Szepesi Kuszka (1885-1948): Tatra (Tatry). Oil on board, signed lower right. Slightly damaged on the edges. Framed. 30x40 cm.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tg