Kéri Imre (1945- ): "Hollandia 1974". Színes rézkarc, papír, jelzett, ... https://www.darabanth.com/de/497-Fernauktion/497.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~4/Keri-Imre-1945-Hollandia-1974-Szines-rezkarc-papir-jelzett-probanyomat-Lap-szele-kisse~II3388386
3388386
10041
497
Beschreibung: Kéri Imre (1945- ): "Hollandia 1974". Színes rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat . Lap széle kissé foltos. 29x21 cm
: nk