Keramiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3348194
496
120000
Art-ceramics
cca 16. sz., Reneszánsz sarok kályhacsempe. Figurális díszítéssel, sérüléssel, 62x17 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! /// Circa 16th century. Renaissance corner stove tile with figural decoration. With damage. Dimensions: 62 × 17 cm.
3348195
12001
496
120000
Art-ceramics
cca 16. sz., Reneszánsz sarok kályhacsempe. Figurális díszítéssel, sérüléssel, 61x17 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! /// Circa 16th century. Renaissance corner stove tile with figural decoration. With damage. Dimensions: 61 × 17 cm
3341882
12002
496
42000
Art-ceramics
2 darab maszkos díszítésű kályha sarokelem. Magyar vagy német, cca 16-18. sz., ólommázas formált kerámia, korának megfelelő kis sérülésekkel, m: 40 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3355703
12003
496
30000
Art-ceramics
Aratókorsó. Nádudvar, cca 19. sz. vége, sérüléssel, m: 44 cm 3191149
12004
496
50000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Anya gyermekével. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett, hibátlan, m: 31 cm /// Ilona Roóz Kiss (1920-2010): Mother with Child. Glazed ceramic, hand-painted. Signed, flawless, height: 31 cm."
2823397
12005
496
9500
Art-ceramics
Capodimonte jellegű, monumentális fajansz kancsó, szép állapotban, m: 45 cm
3191147
12006
496
50000
Art-ceramics
Kiss Roóz Ilona (1920-2010): Hegedülő nő. Mázas kerámia, kézzel festett. Jelzett, hibátlan m: 35 cm /// Ilona Roóz Kiss (1920-2010): Woman Playing Violin. Glazed ceramic, hand-painted. Signed, flawless, height: 35 cm.
3386419
12007
496
30000
Art-ceramics
Gosztonyi Mária (1893-1989): Zöld kockás mokkás készlet. 6db mokkás csésze aljjal, 1db kiöntő, 1db cukortartó. Színes mázakkal festett kerámia, jelzett. minimális kopással
3338626
12008
496
Art-ceramics
Segesdi Bori: Padlóváza. Mázas kerámia, Jelzett, hibátlan 44 cm
3354603
12009
496
Art-ceramics
cca 1900, Német festett kőedény kancsó, ón fedéllel, sorszámozott, m: 34, cm
3354487
12010
496
Art-ceramics
cca 1900, Német festett kőedény kancsó, ón fedéllel, sorszámozott, m: 34,5 cm
3359443
12011
496
Art-ceramics
Király Károly hólyagos asztalközép kínáló, jelzett, d: 29 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF