14858.
Beendet 496. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
10 000 HUF
1911 ,,Szép utazásunk emlékei", Ausztriában és Németországban tett utazás emlékalbuma, benne beragasztott fotókkal, képeslapokkal, korabeli prospektusokkal, térképekkel. Tartalmas összeállítás! Fém kapcsos, a borítón egyedileg feliratozott, aranyozott egészbőr-kötésben, helyenként sérülésekkel, 24,5x21x10 cm