Régi aranyozott kis szabó mérőszalag, kopással, d: 3 cm https://www.darabanth.com/de/496-Fernauktion/496.0/Philatelie-und-Postgeschichte-Ausland/Flohmarkt~1000075/Regi-aranyozott-kis-szabo-meroszalag-kopassal-d-3-cm~II3393305
3393305
13736
496
Flea Market
Beschreibung: Régi aranyozott kis szabó mérőszalag, kopással, d: 3 cm
: nk