Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 227
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3388033
22086
496
Jewellery and precious metal items
Art deco bronz gyűrű, rekeszzománc díszítéssel, m: 62 3388663
22087
496
Glamour stílusú ezüst (Ag) medál, színes kövekkel alma alakban kirakva, jelzett, bruttó 1g
3386559
22088
496
3 darab ezüst (Ag) ékszer, jelzett, közte medál opál berakással, bruttó 4,5g 3388125
22089
496
Ezüst (Ag) gyűrű, m: 53, jelzett, nettó 4g
3388667
22090
496
Glamour stílusú ezüst (Ag) medál, színes kövekkel kirakva, jelzett, bruttó 1,1g
3388120
22091
496
2 darab ezüst (Ag) gyűrű, kő berakásokkal, m: 53, jelzett, bruttó 4,8g 3388118
22092
496
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, teklagyöngy díszítéssel, jelzett, bruttó 1,3g 3388665
22093
496
Glamour stílusú ezüst (Ag) medál, színes kövekkel szív alakban kirakva, jelzett, bruttó 1,6g
3388100
22094
496
1969 Táncdalfesztivál díj gyűrű. Aranyozott ezüst, jelzett, feliratozott "Táncdalfesztivál Virág Ifjúsága" felirattal, 13,88 g m :63 3388116
22095
496
Ezüst (Ag) karkötő, jelzett, nettó 13,6g 3387280
22096
496
Ezüst (Ag) fülbevaló pár, kék opál berakással, jelzett, bruttó 1,4g 3389596
22097
496
Ezüst (Ag) töltőceruza, bruttó 9g, h: 7,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF