Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 227
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3369973
22050
496
3200
Jewellery and precious metal items
Scarbantia ezüst (Ag) díszkanál, h: 11 cm, jelzett, nettó 7g 3370029
22051
496
4800
2 darab ezüst (Ag) szalagos gyűrű, jelzett, m: 55-57, nettó 12,9g
3370017
22052
496
5500
Ezüst (Ag) szögletes kígyó nyaklánc véshető medállal, jelzett, h: 43 cm, nettó 13,4g 3332076
22053
496
Ezüst (Ag) gyűrű, kőberakással, jelzett, m:57, 11,2g
3391184
22054
496
Ezüst(Ag) pálcikás bokalánc, jelzett, h: 24 cm, nettó: 2,7 g 3388089
22055
496
3800
Ezüst(Ag) extra figaro nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 7,4 g 3388068
22056
496
3400
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc golyó díszekkel, jelzett, h: 43 cm, nettó: 6,6 g 3388104
22057
496
2200
Ezüst(Ag) pancer nyaklánc köves "S" medállal, jelzett, h: 38 cm; 1,9×0,7 cm, bruttó: 4,2 g 3388029
22058
496
Ezüst(Ag) 2 pár fülbevaló (elefánt és csillag), jelzett, nettó: 1,5 g 3388032
22059
496
Ezüst(Ag) aranyozott golyós nyaklánc Ikrek medállal, jelzett, h: 44 cm, d: 1,4 cm, nettó: 3,8 g 3387973
22060
496
4400
Ezüst(Ag) anker nyaklánc modern stílusú medállal, jelzett, h: 50 cm, 1,4×1,1 cm, nettó: 8,7 g 3387994
22061
496
2200
Ezüst(Ag) dekoratív nyakék köves középrésszel, jelzett, h: 40-45 cm, bruttó: 4,3 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF