20482.
Beendet 496. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Toldt, [Carl]: A tetembontás atlasza. A tizenegyedik kiadást átnézte és kiadta: Hochstetter Ferdinand. A magyar kiadást sajtó alá rend.: Tellyesniczky Kálmán. III. köt.: Idegtan. - Az érzékszervek. Bp., é.n. (cca 1920), Universitas, (5) p.+ 746-972 p. Számos szövegközti illusztrációval. Sérült félvászon-kötésben, viseltes, foltos borÃtóval, hiányos gerinccel, kissé koszos cÃmlappal, helyenként kisebb lapszéli foltokkal, hiányzó hátsó szennylappal.