Kovács Dénes: Góbé mesék. Bp., Szent István Társulat. Nagy Sándor címlapjával, szecessziós egész oldalas és szövegközti rajzaival. Kiadói félvászon kötés, kopottas, sérült állapotban, könyvtest sérült.