11061.
Beendet 495. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Tölgyes (?) jelzéssel, XX. sz. eleje: Faluvége. Olaj, vászon. Javított. 37,5x58 cm. Dekoratív, sérült fakeretben.