11196.
Beendet 494. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
14 000 HUF
37,94 EUR, 43,75 USD
Zsolnay ZS J jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x34 cm /