11152.
Beendet 494. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
34 000 HUF
92,14 EUR, 106,25 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Találkozás, 1975. Olaj, farost. Kissé sérült. laza fakeretben. 60x60 cm.