Olvashatatlan jelzéssel: Faluvége gémeskúttal. Olaj, vászon. Dekoratív... https://www.darabanth.com/de/494-Fernauktion/494.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Graphic-signiert-ohne-Sign~5/Olvashatatlan-jelzessel-Faluvege-gemeskuttal-Olaj-vaszon-Dekorativ-kisse-serult-fakeretben~II3288253
3288253
11119
494
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Beschreibung: Olvashatatlan jelzéssel: Faluvége gémeskúttal. Olaj, vászon. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x70 cm
: nagy_andras