11083.
Beendet 494. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 500 HUF
20,33 EUR, 23,44 USD
Olvashatatlan (Géza?) jelzéssel: Vízparti táj (Dunakanyar?). Olaj, farost. Kopott fakeretben, 59x77 cm