11076.
Beendet 494. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
Németh jelzéssel: Utcarészlet, 1957. Olaj, vászon. javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50x70 cm