10955.
Beendet 494. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Jelzés nélkül, XIX. sz. vége/XX. sz. eleje: Kislány az udvarban. Ceruza, papír. Üvegezett, antik fakeretben. 23,5x16 cm