10878.
Beendet 494. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Jelzés nélkül (Krón Jenő?): Csejte vára (Čachtický hrad), Felvidék. Rézkarc, papír. 24x16,5 cm. Lapszéli kisebb sérülésekkel.