10989.
Beendet 494. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Jelzés nélkül: Horgászó és csónakázó gyerekek. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 35,5×48 cm