10944.
Beendet 494. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
Jelzés nélkül, 1920-40 körül: Kutya páros. Tempera, selyem. Üvegezett, kissé kopott fakeretben. 24x20 cm