10928.
Beendet 494. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
7 000 HUF
18,97 EUR, 21,88 USD
Gaál R jelzéssel, XX. sz. vége: Élet a földeken. Olaj, farost. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 34x46,5 cm