10907.
Beendet 494. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
12 000 HUF
32,52 EUR, 37,50 USD
Barsi B jelzéssel: Libapásztolány. Olaj, vászon. Sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60×80 cm