Xantus Gyula (1919-1993): Faunok délutánja. Akril, farost. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Szőnyi István Alkotóközösség címkéjével. Fakeretben. 50x70 cm / acrylic on fibre board, signed, with autograph description on the reverse, framed