Veress Zoltán (1868-1935): Élet az udvaron. Olaj, karton, jelzett. Dek... https://www.darabanth.com/de/494-Fernauktion/494.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~4/Veress-Zoltan-1868-1935-Elet-az-udvaron-Olaj-karton-jelzett-Dekorativ-serult-fakeretben~II3379470
3379470
10813
494
40000
Beschreibung: Veress Zoltán (1868-1935): Élet az udvaron. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben. 50x60 cm
: tg