Túry Mária (1930-1992): Kávéház. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa... https://www.darabanth.com/de/494-Fernauktion/494.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~4/Tury-Maria-1930-1992-Kavehaz-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fakeretben-24x30-m~II3383771
3383771
10777
494
Beschreibung: Túry Mária (1930-1992): Kávéház. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 24x30 m
: tg