Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Hidegzománc, olaj, papí... https://www.darabanth.com/de/494-Fernauktion/494.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~4/Rac-Andras-1926-2013-Szentendrei-motivumok-Hidegzomanc-olaj-papir-jelzes-nelkul~II3380640
3380640
10624
494
14000
Rufpreis:
14 000 HUF 37,94 EUR , 43,75 USD
Beschreibung: Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Hidegzománc, olaj, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Üvegezett keretben. 50x60 cm
: nagy_andras