Pásztor Gábor (1933-): Központi vezérlő asztal, rézkarc, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/de/494-Fernauktion/494.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~4/Pasztor-Gabor-1933-Kozponti-vezerlo-asztal-rezkarc-papir-jelzett-toresnyomokkal-29x20-cm~II3361717
3361717
10583
494
Beschreibung: Pásztor Gábor (1933-): Központi vezérlő asztal, rézkarc, papír, jelzett, törésnyomokkal, 29x20 cm
: ekb