Tétel

Rufpreis:

80 000 HUF

Beschreibung:

Misch Ádám (1935-1995): Profán ikonosztáz (Bulgária IV), 1985. Vegyes technika, papír, jelezve középen lent (Misch '85). Hátoldalán Misch Ádám autográf feliratával és bélyegzésével. Üvegezett, fakeretben, 25x30 cm. / Adam Misch (1935-1995): Profane iconostasis (Bolgaria IV), 1985. Mixed technique on paper, signed, with autograph description an the artist's stamp on the reverse, framed. 25x30 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras