Márton Lajos (1891-1953): Budai panoráma a várral, 1924. Pasztell, pap... https://www.darabanth.com/de/494-Fernauktion/494.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~4/Marton-Lajos-1891-1953-Budai-panorama-a-varral-1924-Pasztell-papir-jelezve-jobbra-lent~II3386087
3386087
10514
494
40000
Beschreibung: Márton Lajos (1891-1953): Budai panoráma a várral, 1924. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 30x40 cm
: tg