Garay Ákos (1866-1952): Arab város, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett... https://www.darabanth.com/de/494-Fernauktion/494.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~4/Garay-Akos-1866-1952-Arab-varos-rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-fakeretben-17-5x23-5-cm~II3385826
3385826
10273
494
Rufpreis:
3 000 HUF 8,13 EUR , 9,38 USD
Beschreibung: Garay Ákos (1866-1952): Arab város, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 17,5×23,5 cm
: tg