Barcsay Jenő (1900-1988): Fekete-fehér. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (77/140). Az 1986-ban a Helikon kiadónál megjelent mappából. 39×45,5 cm. Egy apró lapszéli folttal és kisebb felületi karccal. Üvegezett fakeretben / serigraphy on paper, signed, framed