Andrásy Róbert (?-?): Dömösi utca. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív f... https://www.darabanth.com/de/494-Fernauktion/494.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~4/Andrasy-Robert-Domosi-utca-Olaj-vaszon-faroston-Dekorativ-fakeretben-69x36-cm~II3379708
3379708
10080
494
Beschreibung: Andrásy Róbert (?-?): Dömösi utca. Olaj, vászon, faroston. Dekoratív fakeretben. 69x36 cm
: tg