https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Uhren Zahl der Lose: 87
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3143291
13257
493
0
85000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Art nouveau asztali óra. Ezüstözött alpakka, gyümölcsfák között kapaszkodó nőalakot megformáló kompozícióval, jelzés nélkül, szerkezete nem működik. Kopással, m: 28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2955556
13258
493
0
24000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1897-1930 ANSONIA CLOCK CO., NEW YORK kandallóóra, fém házzal, eredeti szerkezettel, törött kulccsal, ingával, nem működik, kopással, sérült számlappal, 39x24x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3273501
13259
493
0
16000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
1872 Tokaj Jonas Weinstock órás áltíl készített parasztóra. Feles ütős, ingajáratos, da dobozban, festett üveg lapos. Sérült üvegekkel. Matricával jelzett. Külső méret 30x35 cm 2777878
13260
493
0
800
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Tündéres fali quartz óra, kopásokkal, d: 21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3361286
13261
493
0
60000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
3 db Junghans mechanikus kar és zsebóra, működnek. 3365916
13262
493
0
5000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
6 darab kvarc és mechanikus karóra, változó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
3362366
13263
493
0
4000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
7 darab karóra és zsebóra, változó állapotban
Das Lot is nicht erreichbar
3351554
13264
493
0
8000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Certina karóra, kvarc, másodperc segédkörrel, bőr szíjjal, elem nélkül, d: 3 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3351556
13265
493
0
8000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Kerwil karóra, kvarc, dátumkijelzéssel, elem nélkül, bőr szíjjal, tartóban, d: 2,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3350743
13266
493
0
3000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Fevietron 2 darab női karóra, kvarc, bőr szíjjal, 2,5x2,5 cm, 2x2 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3351566
13267
493
0
150000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
Omega Automatic Genéve karóra. Automata, dátum- és napkijelzéssel, fém szíjjal, működik, karcos üveggel, d: 35 mm
Das Lot is nicht erreichbar
3293091
13268
493
0
5000
Watches
Kunstobjekte & Papier
1
cca 2010, Jaguar Collection női karóra, kvarc, másodpercmutató hiányzik, bőr szíjjal, kissé karcos, d: 24 mm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse