Uhren Zahl der Lose: 87
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3379425
13205
493
400000
Watches
3379430
13206
493
Watches
Vegyes óra tétel, kínai, orosz, kvarc és mechanikus vegyesen, stb 3380687
13207
493
Watches
Casio kvarc karóra új állapotú dobozában, fém szíjjal. d: 35 mm 3380432
13208
493
Watches
Vegyes óra tétel, benne működő zsebóra és nem működő Peter Staib vekker 3379616
13209
493
Watches
Vegyes óra tétel alkatrésznek
3379617
13210
493
Watches
MOM vekker. Elindul, de megáll 7x7 cm
3379427
13212
493
Watches
Roamer Searock férfi kvarc karóra, jelzett, eredeti tokjában, elemcserére szorul, d: 36 mm 3379403
13213
493
Watches
Asztali óra. Bronz test, ingajáratos szerkezet, XIX. sz. inga nélkül, repecd számlappal,38 cm
3047565
13214
493
260000
Watches
Omega Genéve automatic cal 1022 naptár funkcióval. Férfi karóra, automata szerkezettel, acél tokkal, jelzett koronával, eredeti bőr szíjjal, működő, jó állapotban. Teljesen karc mentes 34 mm 3069844
13215
493
28000
Watches
Seiko automata férfi karóra, naptár funkcióval, fluoreszkáló számlappal. Működő, jó állapotban fém szíjjal 32 mm 3379618
13216
493
Watches
JMB Jowissa kézi felhúzós karóra. 17 köves, dátum funkciós, fém szíjjal, működik 40x40 mm 3361244
13217
493
Watches
2 darab modern utazóóra, jó állapotban. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF