14697.
Beendet 493. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
3 200 HUF
8,67 EUR, 10,00 USD
cca 1950-1960 Gólya III. hidraulikus gépkocsi daru. Gyártja: Általános Gép és Műanyag Ktsz. Műszaki leírás és karbantartási utasítás. Gépelt kézirat, beragasztott fotókkal, ábrákkal. Egészvászon-kötésben, 47 p.