Liska Tibor: Ökonosztát. III-IV. rész. Gépelt kézirat. Lefűzve, kissé ... https://www.darabanth.com/de/493-Fernauktion/493.0/Philatelie-und-Postgeschichte-Ausland/Historische-Dokumenten-Handschriften~1000017/Liska-Tibor-Okonosztat-III-IV-resz-Gepelt-kezirat-Lefuzve-kisse-serult-papirmappaban-~II3349926
3349926
14766
493
Historical documents, manuscripts
Beschreibung: Liska Tibor: Ökonosztát. III-IV. rész. Gépelt kézirat. Lefűzve, kissé sérült papírmappában, 210-317 p.
: nk