14711.
Beendet 493. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
1965 E. Szűcs: ,,Hatszögletű kemence aerodinamikája barnaszén égetésekor", orosz nyelvű tanulmány (kandidátusi értekezés) beragasztott ábrákkal, fotókkal, kissé sérült egészvászon-kötésben, 138 p.