Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 61

31509.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

2000. "Magyar Labdarúgó Szövetség" egyoldalas ezüstözött fém díjérem tokban (40mm) T:AU patina
31510.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "National Office for Physical Education and Sports / Republic of Hungary (Nemzeti Testnevelési és Sporthivatal / Magyar Köztársaság)" aranyozott, kétoldalas emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP)
31511.

Rufpreis:
2 000 HUF

1980 k. "Magyar Labdarúgó Szövetség" egyoldalas, festett, jelzetlen porcelán plakett függesztő lyukkal T:AU
31512.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1970 k. "Vegyipari Területi Olimpiai Napok Budapest - VDSZ" egyoldalas, festett, hátoldalán jelzett hollóházi porcelán plakett (117x80mm) T:AU
31513.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

DN "Albert Flórián születésének 75. évfordulója / Ferencvárosi Torna Club" ezüstözött fém emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:PP Összesen 25db-ot adtak ki!
31514.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

31515.

Rufpreis:
1 800 HUF

Németország 1992. "Nyári Olimpiai Játékok - München 1972" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (20,01g/0.999/41mm) T:AU (eredetileg PP) fo., ujjlenyomat Germany 1992. "Olympische Sommerspiele - München 1972" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (20,01g/0.999/41mm) C:AU (originally PP) spotted, fingerprint
31516.

Németország 1992. "Nyári Olimpiai Játékok - München 1972" kétoldalas jelzett Ag emlékérem kapszulában (20,01g/0.999/41mm) T:AU (eredetileg PP) fo., ujjlenyomat
Germany 1992. "Olympische Sommerspiele - München 1972" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion in capsule (20,01g/0.999/41mm) C:AU (originally PP) spotted, fingerprint

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Brazília 1978. "Torna Világkupa Sao Paulo, Brazília, 1978" bronz díjérem (61mm) T:AU Brasil 1978. "Gymnastics World Cup Sao Paulo, Brasil, 1978" bronze award medal (61mm) C:AU
31517.

Brazília 1978. "Torna Világkupa Sao Paulo, Brazília, 1978" bronz díjérem (61mm) T:AU
Brasil 1978. "Gymnastics World Cup Sao Paulo, Brasil, 1978" bronze award medal (61mm) C:AU

Rufpreis:
3 000 HUF

Bulgária DN "Albena-Aranyhomok-Sliven Rali - Bulgária / Bolgár Autósok Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (66mm) T:XF Bulgaria ND "Rally Albena-Golden Sands-Sliven - Bulgaria / Union of Bulgarian Motorists" bronze medallion (66mm) C:XF
31518.

Bulgária DN "Albena-Aranyhomok-Sliven Rali - Bulgária / Bolgár Autósok Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (66mm) T:XF
Bulgaria ND "Rally Albena-Golden Sands-Sliven - Bulgaria / Union of Bulgarian Motorists" bronze medallion (66mm) C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF

Kína 2008. "Nyári Olimpia, Peking" részben multicolor, aranyozott és ezüstözött emlékérem kapszulában, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (2xklf, 40mm) T:PP China 2008. "Summer Olympics, Peking (Beijing)" partially multicolor, gilt and silvered medallion in capsule, in original case, with certificate (2xdiff, 40mm) C:PP
31519.

Kína 2008. "Nyári Olimpia, Peking" részben multicolor, aranyozott és ezüstözött emlékérem kapszulában, eredeti tokban, tanúsítvánnyal (2xklf, 40mm) T:PP
China 2008. "Summer Olympics, Peking (Beijing)" partially multicolor, gilt and silvered medallion in capsule, in original case, with certificate (2xdiff, 40mm) C:PP

Rufpreis:
5 000 HUF

Németország 1920 k. "SV Nikar Heidelberg" Zn úszósport jelvény (23x25mm) T:AU Germany around 1920. "SV Nikar Heidelberg" Zn swimming badge (23x25mm) C:AU
31520.

Németország 1920 k. "SV Nikar Heidelberg" Zn úszósport jelvény (23x25mm) T:AU
Germany around 1920. "SV Nikar Heidelberg" Zn swimming badge (23x25mm) C:AU

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF