Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3379661
31497
493
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
~1960-1970. "Kiváló Sportoló " Magyar Népköztársaság aranyozott műgyantás kitüntetése T:AU Hungary ~1960-1970. "Excellent Athlete " gilt decoration of Hungarian People's Republic C:AU
2827976
31498
493
100
Numismatik
1962. "KATE 1962" zománcozott fém turista jelvény T:2 3324278
31499
493
3200
Numismatik
1965. "BHSB. II. Bajn. - Championad - Budapest" aranyozott, zománcozott sakk jelvény (35x35mm) T:AU
2830119
31500
493
100
Numismatik
1970. "III. Országos Sportnapok 1970" fém kitűző (12x30mm) T:1- 3284073
31501
493
26000
Numismatik
1978. "Labdarúgó VB Argentina" peremén jelzett, stadion formájú Ag plakett, tanúsítvánnyal, fa dísztokban (67,63g/1.000/43x72mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
3197809
31502
493
Numismatik
3030007
31503
493
7500
Numismatik
1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (tokból kiszakadva) (25g/0.800/40x35mm) T:PP patina 3343101
31504
493
Numismatik
1982. "VIII. Női Kézilabda VB - Magyarország" jelzett Ag emlékplakett eredeti tokban, német nyelvű tanúsítvánnyal (25g/0.800/40x35mm) T:UNC (eredetileg PP)
3343099
31505
493
Numismatik
3312655
31506
493
Numismatik
1987. "V. Légfegyveres VB - Budapest 1987 " egyoldalas bronz emlékplakett (62x63mm) T:XF
2890451
31507
493
Numismatik
3206543
31508
493
Numismatik
1992. "Junior Szabad és Kötöttfogású Európa Bajnokság" aranyozott bronz emlékérem (65mm) T:AU (eredetileg PP)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF