14806.
Beendet 493. Fernauktion
Stich
1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
cca 1830 Die Karlskirche (A bécsi Károly-templom). Litográfia, papír, Bécs, J. Trentsensky kiadása, kis lapszéli sérüléssel, foltokkal, saroktöréssel, 16,5x20,5 cm